Beste vrienden, familie en kennissen, SV Hercules in Tjalleberd doet mee aan de Rabo ClubSupport actie van de Rabobank. Daarmee kunnen we een mooi bedrag bij elkaar sparen voor de club! Jullie kunnen ons helpen bij deze actie door op ons te stemmen, iedere stem telt. Als je een betaalrekening hebt bij de Rabobank en lid bent kan het heel gemakkelijk via de Rabo app

  1. Log in en ga via ‘Service’ > ‘Zelf regelen’ > ‘Algemeen’ > ‘Lidmaatschap’ en druk daarna ‘ClubSupport’.
  2. Druk op ‘Selecteer je favoriete clubs’ om vervolgens naar de deelnemers te gaan.
  3. Kies drie verschillende deelnemers waar je je stem op uit wil brengen. (Tip: er zijn meer verenigingen in het dorp die deelnemen om je 2de en 3de stem te geven)
  4. Druk daarna op ‘Stemmen indienen’ om je stem uit te brengen.

Handig om te weten, je vind ons onder de regio Heerenveen-Zuidoost Friesland e.o. en onder de naam Sv Hercules. Als je nog geen lid bent kan je dit ook makkelijk via de app worden of via deze website: https://www.rabobank.nl/leden/lid-worden

Alvast enorm dank voor jullie hulp & stem!